| Saya_1767 a întrebat:

Am o problema.Clasa noastra face sportul martea cu clasa celui mai bun prieten al meu pe care de altfel il plac.Fosta mea amica, stie ca imi place de el si ca suntem prieteni buni.Azi,tot incerca sa intre in vorba cu el, cica vrea sa ii spuna ca il plac(arunca mingea "accidental" pe langa el si apoi il striga: "Gabiiiii, adu-mi si mie mingea te rog"angry
Apoi, in vestiar, a inceput sa spuna unei fete ce urat e si alte tampeniiangry
Am mai avut certuri din astea saptamanile trecute. I-a spus unei fete din clasa lui si fetelor din clasa noastra.Cred ca pana la urma toata scoala va afla.
Si nu e un moft, ca nu vreau el sa stie, treaba e ca ii voi spune eu ce simt atunci cand voi fi pregatita.

Intrebarea e:Cum sa o fac sa termine?

2 răspunsuri:
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Ignoră!

| Bogdyrur a răspuns:

Ai putea sa ii vorbesti fostei tale prietene, vezi unde o poti prinde sigura o tragi deoparte si ii spui ca daca i-a mai ramas putina demnitate sa inceteze. Te sfatuiesc sa faci acest lucru doar daca esti sigura ca ea vrea sa dezvaluie micul tau secret. big grin
Succes