| Simpatico a întrebat:

Am o problema cu cont-urile de la yahoo, orice id nou imi fac, nu imi trimite emai-urile, daca ma inregistrez undeva, nu-mi trimite emai-lul de confirmare, sau nu-l primesc... :s, stie cineva din ce cauza poate fi? dau funda si scuze de categorie

2 răspunsuri:
| Wawikki a răspuns:

A, exact aceeasi problema.Am primit doar e-mailurile de la yahooo cu "Bun venit" etc. In rest nimic. Banuiesc ca este o problema din sistemul lor pe care cel mai probabil o vor remedia ei.

| CristeaAlexandruCDA a răspuns:

Da am aceeasi problema acu cautam raspuns