| bIaYGI a întrebat:

Am o Problema cu Fetele.sunt FRUMOS ma intimidez cand vad o persoana care imi place, Sunt Specialist It.am 19 ani dar nu am avut o prietena! Nu imi doresc o fata cu bani sau etc. vreau o fata macar asa ca mine.Am ceva fete la liceu care imi plac si cu unele mai vb pe messenger si le-am zis daca vor sa se comb cu mine si mau refuzat nu stiu de ce ca nu-s asa urat sunt sincer nu mint simpatic romantic nu es in dicoteci cluburi baruri, merg la biserica etc. si multa lume e invidioasa pe mine dar nu stiu de ce, eu nu port pica pe nimeni nu am nici un dusman cum s-ar zice, dar deja ma apropi de 20 ani si nu stiu ce sa fac sa fac cum sa fac sa imi gasesc o fata frum.Am prieteni care nu stiu pe ce lume traiesc si nu sunt frumosi si au prietene.E din cauza ca sunt timid? Ma plimb in tuata tara si peste tot fetele se uite lung la mine si in ochi mei parca ar vrea ceva de la mine.Cei care ma cun oare ma invidiaza?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca te invidiaza...eu nu te vad timid, ba din contra.nu spui unei fete la varsta ta pe mess daca vrea sa aveti o relatie.trebuie timp, vorbiti, cunoasteti-va mai bine, apoi.
"si peste tot fetele se uite lung la mine si in ochi mei parca ar vrea ceva de la mine" de ce nu le strigi : de ce va uitati asa? poate afli. Mai cauta, nu te grabi si gandeste inainte de fiecare vorba pe care o spui. Ps: incearca sa scrii mai corect... fetelor le place scrisul corect.

15 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Esti la liceu si esti deja specialist in IT?

| bIaYGI explică (pentru suntserios):

Liceul l-am terminat si am facut in wikenduri practica, unde loc eu liceu e langa mine si cun pe toti!winking

| ionut1134 a răspuns (pentru suntserios):

Nu te mai mira atat eu am un prieten de 14 ani specialist IT

| ionut1134 a răspuns (pentru suntserios):

Nu iti mai face griji va veni odata ziua cand iti vei gasi prietena care ti se potriveste

P.S. fetele acealea probabil aveau iubit sau le placea de alt baiat nu te mai speria atat doar asteapta acea zi cand vei gasi fata potrivita poate acea zi fa fi maine happy

Succes!

| suntserios a răspuns (pentru ionut1134):

Specialist intre " "?

| TooNight a răspuns:

Daca continui sa fii asa laudaros,nici nu ma mir de ce nu ai prietena. Stai linistit, daca spui ca esti asa perfect, ca o sa-ti gasesti. Daca nu esti pretentios, atunci uitate la fetele mai retrase, pentru ca sunt potrivite pentru tine.Nu te ingrijora daca te-au refuzat, se mai intampla.Succes la fete!kiss

| bIaYGI explică (pentru TooNight):

Nu sunt laudaros asa sunt eu nu ma laud la nimeni eu am facut o caracterizare despre mine

| TooNight a răspuns:

Ok,atunci scuzebig grin

| bIaYGI explică (pentru TooNight):

Nui Nimichappykiss am un off ca alti de varsta mea is satui si eu nimic

| TooNight a răspuns (pentru bIaYGI):

Te inteleg.Eu sint mai micuta decat tine cu 6 anilaughing,nu imi caut prieten,dar imi place de cineva.Tu esti norocos, ca te poti exterioriza, cel putin le-ai intrebat daca nu vor sa fie cu tine, da eu n-am curajul asta, sa-l intreb pe un baiatlaughing.

| bIaYGI explică (pentru TooNight):

Esti timida! Sau nu nu vrei o relatie la ani astia? trebuie sa-ti iei inima in dinti si sa-i zici intr-un loc unde sunteti numai voi doi ca iti place de iel si ca ai vrea sa fi cu iel; acum depinde daca te place si iel, dac nu asta e baieti sunt

| TooNight a răspuns (pentru bIaYGI):

Poate anul viitor o sa-i spun,ca acum, sunt cam imatura, si nu prea stiu cum sa-i spunlaughing, Ms de sfat, o sa incerc!kiss

| DDoctorita a răspuns:

Eiii, stai linistit! Cand e sa vina fata potrivita o sa vina! Te asigur.

Alti poate au trebuit sa icnere 20 de fete ca sa o gaseasca pe cea potrivita, poate tu la prima o si gasesti. Nu fuge nimeni dupa tine, nu e graba sa ai o iubita...

Sfatul meu e sa profiti cat mai multi de anii astia pentru ca pe ruama i timp si de responsabilitati. happy

| bIaYGI explică (pentru DDoctorita):

Mersikiss virginitatea asta ma omoara! aud la un prieten la altu ba am fost cu aia cu aia etc.

| alinutza96 a răspuns:

Eu zic ca esti prea timid, incearca sa vorbesti deschis si poate vei avea si prietenawinking