| JustMe4ever a întrebat:

Am o problema cu imprimanta. Ma puteti ajuta? Nu stiu de ce dar de la un timp scoate imaginile in nuante de roz in loc de culorile originale si face si niste dungi (tot roz) pe coala.
Cartusul ste incarcat pentru prima data si cand l-am dus la incarcat mai avea putin in el. A scos 2-3 poze bine apoi a inceput sa scoata cum am spus mai sus
De la ce poate fi?

4 răspunsuri:
| IRemUsI a răspuns:

E posibil ca in interior sa fie tus inchegat. Du-l din nou la incarcat (fara sa ti-l incarce evident) si zi-le ca sa-ti bage solutie sa se dizolve tusul.

| JustMe4ever explică (pentru IRemUsI):

Dar il tin in casa (in imprimanta logic) cum ar putea sa inghete?

| IRemUsI a răspuns (pentru JustMe4ever):

N-am zis inghetat. Am zis inchegat.

| JustMe4ever explică (pentru IRemUsI):

Pardon Scuze nu am inteles
multumesc frumos