| iulianr a întrebat:

Am o problema cu mess-ul.Cand intru sa vorbesc cu X si eu ii trimit de exemplu "sall", el imi raspunde dar eu nu vad ce mi-a scris. Sper ca ati inteles. Dau funda celor care imi spun cum sa rezolv problema.

P.S.Am dezinstalat mess-ul apoi l-am instalat iar dar nu mi-a mers.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://verific.ro/2009/08/cum-sa-vad-ce-scriu-in-yahoo-messenger/ si un antivirus.
Iti dau link deoarece am avut aceeasi problema si solutia de mai sus functioaneaza.

3 răspunsuri:
| mary123 a răspuns:

Incearca o alta versiune de mess.

| Goe_6264 a răspuns:

Buna, incearca sa faci cum iti zic : dezinstaleaza messul si apoi ia-ti altul de pe siteul lor, instaleazal iar dupa dai un restart la pc, daca nu merge reinstaleaza windows-ul!

| MANDY_2679 a răspuns:

Nu e nicio solutieoh go on btw.nu estii singurawinkingcere-i scuze celui caruia nu i-ai raspuns, explica-i.vezi tubatting eyelashes:*