| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu o fata, imi place de ea numai ca fata asta e mai ciudata, parca vorbeste cu 3 intelesuri si as vrea sa aflu daca ma place si ea, mentionez e ciudata fiindca niciodata nu stiu la ce s-ar putea gandi, in fine voi fetelor cum spuneti la un baiat daca va face ochi dulci ca nu il placeti dar indirect

Răspuns Câştigător
| NimenixD a răspuns:

Dacă îţi place de ea trebuie să o cunoşti BINE. După ce o să o cunoşti o să-ţi dai seama dacă te place, despre ce vorbeşte sau la ce se gândeşte.
Crede-mă, aşa e mai simplu pentru amândoi. happy

2 răspunsuri:
| 1Mihai1 a răspuns:

Întreab-o dacă te place! Curaj!

Răspuns utilizator avertizat