| cristianorudi7 a întrebat:

Am o problema cu vista.nu stiu pe unde am umblat si am apasat pe vista total security, un fel de antivirus cred si acum nu mai ma lasa sa mai intru pe net, doar ca am reusit sa intru printr-un link al unuia de la mess.
vreau sa il sterg dar nu stiu cum, ajutati-ma va rooog, imi spune ca am virusi si nu mai pot sa fac nikkkk

funda maaaaaaare

1 răspuns:
| jhonny999 a răspuns:

Dezinstaleazal cu ajutorul lui REVO UNNINSTALER. Lansezi aplicatia
iti va afisa lista cu toate programele instalate in PC selectezi programul care doresti sa-l dezinstalezi, si click pe unninstal.si continui cu next pana la dezinstalarea programului.Pentru a descarca programul scrie in Google, Revo Unninstaler.Download si install.