| fyfy3 a întrebat:

Am o problema, deci cand merg cu bicicleta ma doare jos si cand fac "treaba mica" ma doar foarte tare ce este?

Răspuns Câştigător
| RoXxy a răspuns:

Ejty racita"jos"asa cum zici u.Nu e de joaca cu asta, du-te repede la ginecolog pentru a nu se agrava situatia pentru a-ti face un control si a-ti prescrie anumite medicamente.Nu e rusinos defel sa mergi la ginecolog, mai ales cu o asemenea problema.SA te faci bine! Bye

7 răspunsuri:
| BlackVeil a răspuns:

Esti racita la burta.

| Bubbchac a răspuns:

Cred ca ai rana. Adica nu ramana, niste mici bubite. Mi s-a itnamplat si mie. O sa iti treaca. Cand faci dus sa te speci foarte bine. Sper ca te'am ajutat cat de cat. Bye bye! kiss

| Bubbchac a răspuns:

Cata greseli am doamne in comentariul de mai sus. laughing

| IonelaNela97 a răspuns:

Buna seara, problema e de la scaunul bicicleteisadpune-ti alt scaun sau pune ceva moale pe el ^.^Stai linistita fiindca tu nu ai nicio problema,winking

| RaluuRaluu a răspuns:

Mergi prea mult cu bicicleta. Mai fa o pauzaa! Mergii sh pe jos.

| smile20000 a răspuns:

Vezi daca nu ai pietre la rinichi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ai o problema, o dereglare, du-te la medic ca sigur stie ce ai...sau spune-le parintilor, sau nu vrei sa le zici?
atunci macar la medic, daca te doar trebuie vindecat