| Viax a întrebat:

Am o problema destul de grava.Acum cateva zile, 1 saptamana m-am certat cu cea mai buna prietena a mea. Dupa 2, 3 zile mi-a spus ca i-a trecut totul.Nu o mai intereseaza, nu-i mai pasa, vrea sa o las in pace. Dar nu potstraight face. E prietena mea.Cum sa fac asta? Ajutati-ma u un sfat ceva 1.

2 răspunsuri:
| dededydy a răspuns:

Probabil inca mai e suparta daca nu vrea sa mai vorbeasca cu tine, sau vrea dor sa stea singur si mie mi se mai intampla asta, o alta varianta ar fii ca nu e suparta pe tine are ea o problema persola si este trista.

| CompleteAndUtter a răspuns:

Spune-i ca iti pare foarte rau si vreti sa va impacati. Bafta!