| xdIoanaBuzilaxd a întrebat:

Am o problema destul de grava as putea sa zic! Astazi mi-a cazut pe piciorul stang 3 sticle de suc Fanta la 2.5 l.Pe moment, m-a durut decat putin dar dupa 2 ore durerea a revenit dar mult mai sacaitoare.Nu puteam sa calc bine cu piciorul. Locul unde mi-au cazut sticlele este vanat si putin umflat.Nu stiu sigur daca e rupt, fracturat, luxat etc. Dar ma doare ingrozitor si n-am la ce medic sa ma duc la ora asta! Intrebarea mea este urmatoarea:dupa aceste simptome o fi rupt piciorul? Sau doar ma doare de la lovitura? Nu stiu ce sa fac pentru durere! M-am dat cu crema de galbenele si am luat o pastila Tador tot pentru durere! Dar tot insista durerea ce as putea face?

Funda!

Multumesc anticipat! Auuusad

1 răspuns:
| Ellenusha a răspuns:

Rupt. apropo. ajuta-ma te rog sa strang like-uri pentru acest animalut bolnav. as vrea sa castig o interventie pentru pisic, ..nu vreau sa-l pierd sincer. daca iubesti animalutele. https://www.facebook.com/....../photo.php