| Annonimusss a întrebat:

Am o problema destul de mare si nu stiu cum sa o rezolv am apelat la acest sait deoarece nu stiu ce sa fac. Ok. Voiam sa va spun ca mie imi place de o fata de ceva timp si am intrat in vorba cu ea etc si i-am spus ca imi place de ea iar ea a zis ca sa-mi caut pe altcineva etc. Zilele astea iar am intrat in leg cu ea si am iesit cam 4 5 zile la rand si ma intelegeam super bine cu ea si mi se parea ciudat faptul ca voia sa o sun.si mai multe chestii de gen stiti voi era o chestie reciproca.Cand eram sigur ca mai am putin sa fiu cu ea am facut greseala fatala vbeam despre alticneva si din greseala am facut-o proasta am spus ceva gen '"Alta proasta" bineteles ca s-a suparat si nu a mai vb cu mine toata seara.eram extrem de suparat adica sa fim seriosi cine nu ar fi:O:O:o. Ea se juca pe telefon iar eu eram nervos pentru cu nu voiam sa o fac proasta stiti era aiurea si din greseala am jignit-o din nou sau ceva gen iar apoi de nervi din cauza mamei si a "familiei" am spart telefonul l-am facut bucati in fata ei si in fata altor preitenicrying. Cand am dus-o acas' i-am spus ceea ce simt cu adevarat pentru ea. Pff cam atat sper sa ma ajutati cu sfaturi. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Adda_5780 a răspuns:

Cred ca si fata simte ceva acolo pentru tine. poate e mandria de sine ca o placi. faptul`ca ai facut`o proasta cred ca a fost in gluma. in fien nu stiu contextu. eu nu m`as fi suparat xD. si nu trebuia sa iti spargi telefonul. arata un gest de necontrolare copilaresc care nu impresioneaza. si nu ai spus ce ti-a zis ea cand i`ai spus"ce simt cu adevarat pentru ea". in orice caz. incearca sa o "recuceresti". sa fiti la stadiul de prieteni. si ai grija s anul te considere ca pe un frate. trebuie doar sa ai rabdare si sa faci tu ( din pacate) mereu primul pas. daca nu o sa fie nimic. cred ca cel mai bine ar fi sa te consolezi sa ii remarci si defectele, sa te uiti dupa alte fete. stai linistit. totul o sa se rezolve. oricum dragostea e trecatoare si eabatting eyelashes. succes >big grin

| Annonimusss explică:

Ms partea de final era ca eu eram extrem de suparat din cauza unor probleme si era ciudat dupa 5 zile in care eram fericit sa ma cert cu familia rau de tot si sa-mi sparg telefonul iar la final cand am dus-o acasa i-am spus din suflet ca o iubesc cu adevarat!