| Dorian_3315 a întrebat:

Am o problema destul de nasoala cu un cos deci : am dat cu capul de usahee hee si mi s-a spart un cos pe frunte si s-a extins de 3 ori cat era si s-a uscat ce o sa se intample cu el? ramna semn? sad il tratez 6-7 ori dau cu zineryt pe el si doare destul de tare helpwinking

2 răspunsuri:
| Grimalkin a răspuns:

Ai dat cu capul de usa si ti s-a spart cosul? :-s
pai nu cred sa-ti ramana semn. adica stiu ca iti ramane semn doar daca le storci. incearca sa dai cu creme hidratante si chestii pentru cosuri thinking

daca iti ramane semn, cred totusi ca ti se duce dupa un timp.

| misa0missa a răspuns:

Stai linistit ca nu vei avea nici un semn laughing
semne raman atunci cand storci un cos de mai multe ori si se face rana
atunci este probabil sa ramana happy