| Aliciunex3 a întrebat:

Am o problema, este ziua iubitului meu si as vrea sa ii fac un mic cadou. As vrea sa ii scriu pe o bratara de exemplu, sau tricou ceva, dar nu stiu unde. si nu am nici o idee. stau in Bucuresti, daca se poate sa imi dati un site sa ma orientez undeva. v-as ramane recunoscatoare, multumesc.

1 răspuns:
| Axys a răspuns:

Buna as putea sa iti dau mici idee poate tae putea ajuta!
1. poti sai ei o canitahappy cu numele lui sau cher zodia lui
2 poti sa i cumperi o bratara tot cu numele lui este happy
3 un tricou
4 un ceas mic de birou big grin.
5 un parfum
6 o felicitare tongue.cu sentientele tale fata de elwinking cred ca ssar potrivi felicitarea cu canita cu nume sa zodia n-am idei
nu stiu nu mai am idee happy
sper ca team putut ajuta