| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema: eu si iubitul meu ne intelegem foarte bine, suntem de 8 luni impreuna si totul merge extradordinar. Un singur lucru nu inteleg: el i-a cunoscut pe ai mei, ai lui stiu de relatia noastra, dar niciodata nu s-a pus problema sa ma cunoasca sau el sa imi zica sa ma prezinte parintilor lui, mentionez faptul ca vorbesc la telefon cu mama lui, dar nimic mai mult. Ce sa inteleg din aceasta atitudine a lui?

4 răspunsuri:
| brunetteee a răspuns:

Pai chestia asta nu avem noide unde sa stim, mai bine l-ai intreba personal pe iubitul tau

| jjijnbbhfsrt a răspuns:

Ar trebui sa fie culmea coincidentei sa fie cu doua fete care au acelasi nume nu crezi PradaTulcea?

| Ancutzza21 a răspuns:

Pai daca uh vb la tel cu mama lui nu stiu ce sa zic...inca nu am fost pusa in postura astasadpoate nu-i pregatit sau ii rusine de pariniti lui. habar nam.de ce nu incerci sa vb cu el sa il intrebi?

| PradaTulcea a răspuns:

Problema ta stii care e? si a tuturor celor de anii tai? Daca astepti sa iti cada din cer, asteapta mult si bine, de ce nu iei tu initiativa si ii zici: Stii ce, uite m-am gandit sa facem o vizita socrilor, iei o sticla de suc si gooo. Daca tot o da in coteala, probabil baiatu ia prezentat lu masa alta fata, probabil de aceea si masa crede ca in loc de tine, vorbeste cu cealalta prietena a iubitului tau.Nu te-ai gandit la asta nu? Pacat