| anonim_2954 a întrebat:

Am o problema... eu sunt mai baietoasa si imi plac genul de prieteni care sunt mai independenti. La scoala ma imbrac mai baieteste iar acasa sau daca merg in oras cu parintii ma imbrac mai feminina. Imi este frica sa nu raa cineva de mine daca ma vede imbracta mai feminin la scoala pentru ca toata lumea sa obisnuit cu mine asa. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| PurePoison a răspuns:

Poi ar trebui sa vi si la scoala imbracata mai feminin,eu nu cred ca va rade cineva.D e ce sa rada,inteleg ca s-au obisnuit cu felul tau mai masculin,dar pana la urma esti fata, stiu multe fete ca tine care pana la urma au ajuns fete frumoase, feminine. Cred ca o tinuta ca cea din imaginea urmatoare( tinuta din mijloc) te-ar avantaja :) http://www.femeia.ro/......biker.html

1 răspuns:
| gabriela10 a răspuns:

Sunt de acord cu PurePasion.Cred ca cei de la scoala vor fi surprinsi in mod placut, in nici un caz sa rada de tinewinking