| riri_6194 a întrebat:

Am o problema. FUNDA. Am 14 ani si am sanii foarte mici. Vine vara si o sa ies si eu cu prietenii la bazin sau o sa merg la mare si ce ma fac eu cu sani mei mici in costumu de baie. Cand sunt imbracata mai rerolv eu problema cu un sutien cu push-up dar asa... Am citit despre metode de crestere a sanilor pe cale naturala si as vrea sa imi cumpar si eu pastile si creme de crestere a sanilor. In primul rand vreau sa stiu dac apot sa le iau la aceasta varsta, daca nu pot vreau sa stiu de ce. Si in al 2-lea rand vreau sa stiu cum pot sa iau pastilele si crema, ca ar fi ciudat ca eu o fata la 14 ani sa ma duc la farmacie sa cumpar asa ceva si nici nu vreau sa afle mama pentru ca ea nu stie despre complexul acesta al meu. Daca vreti sa faceti misto sau sa ziceti asteapta sa iti creasca nu va obositi sa mai scrieti. Vreau sa stiu de unde epot sa imi iau pastile fara sa fie ciudat si fara sa afle mama.Multumesc.Si daca stiti vreo metode eficienta de cresetre naturala a sanilor intr-un timp scurt spuneti-o.(?

Răspuns Câştigător
| ChocaholicBi a răspuns:

Pai, nu avem de ce sa facem misto ( decat baietii ). Pai ce are daca te duci la farmacie? Cu cate situatii nu se intalnesc farmacistele ale si eu am vazut une; e foarte penibile.ex. :
- O baba de 60 cumpara prezerative
- Un tip de 10 ani a cerut prezervative
- O fata de 9 ani a cerut Anticonceptionale
- Si una de 12 ani era insarcinata
Pe langa astia tu esti foarte Ok si oricum nu e treaba farmacistolor ce iti iei tu. Deci uite ce trebuie sa faci :
- Ia banii si mergi la farmacie (( Daca iti e rusine du-te la ore mai de dimineata ca si 10, le poti cumpara inainte sa mergi la scoala si sa le ascunzi undeva intr-un buzunar mai ascuns al ghiozdanului ), dar mai intai intreab-o pe farmacista de la ce varsta le piti utiliza si daca au ceva pentru varsta ta. Daca nu incearca sa portii ceva mai colorat, culorii vii si mai nulte ex : albastru inchis, roz inchis, galben si mov combinatii, se gasesc peste tot, sunt foarte la moda si cu dantelute.etc. Crede-ma chiar merge, amn aflat asta dintr-o revista Cool Girl, nu mai stiu exact ce numar si i-am spus verisoarei mele care are si ea acceasi problema sa faca asa ( desigur vara rolling on the floor ). Ea a incercat si a spus ca are efect si ca vreo 3 tipi au flirtat cu ea... Deci eu sper sa gasesti pastile sau creme sau sa mearga si pe tine treaba cu costumul. Sper ca ti-am fost de folos!

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Conteaza ce ai in cap scumpa
Nu ca ai sanii mici
Depinde tu acum daca cauti carici...
Iti trebuie si saniilaughingNormal
Daca cauiti iubire adevarata'
Nu iti trebuie cine stie ce...
Doar un suflet de aur ^^ si cineva sa il pretuiasca'

| Slayzor a răspuns:

Bea lapte si mananca carne de pui si vezi daca functioneshte