| freddy a întrebat:

Am o problema imi place de o fata din clasa ne inteleg super bine adica ne permite cam orice, am ajuns chiar sa ne si luam in brate vine la mine si ma intreaba ce fac daca ma vede trist. Am avut ocazia chiar si de a intrebao daca vrea sa stea cu mine dar am ezitat pentru ca mierea ca ma refuza. Imi place foarte mult de ia colegi chiar cand ne vad impreuna ne spun ca ne potrivim impreuna. Acum cateva zile am intrebat-o pe mess daca vrea sa stea cu mine spunand ca nu poate sa stea cu mine pentru ca inca mai tine la fostul prieten care s-a despartit de 4 saptamana pe motivul ca a inselat-o. Pe mess tine la status de cateva zile caut baiat care sa fie sincer, sa nu minta si sa nu insele... ce sa fac?

3 răspunsuri:
| DacaTuSpui a răspuns:

Ia intreab`o : "Crezi ca ma incadrez in cerinte? Sunt sincer? Ma crezi in stare sa insel?". Fa-o sa aiba incredere in tine. Ea acum e dezamagita din cauza fostului ei prieten, incearca sa ii dovestesti ca tu nu ai fi in stare sa faci ceea ce a facut el. Sper ca te-am ajutat. Succeshappy

| katy a răspuns:

Fa-o sa se simta bine cu tine,invit-o in oras la plimbari,scoate-o la un suc, stai cat mai mult cu ea si fa-o sa ii placa asta, pe urma incearca sa te apropiiwinking

| Esm a răspuns:

Eu zic sa mai astepti putinblushing...si apoi sa vezi ce are de gand, daca iti spune ea ceva legat de asta e ok, daca nu, poti sa o mai intrebi o databig grin