| lion95 a întrebat:

Am o problema la piept. Am pectus carinatum ca in aceasta poza :http://www.google.ro/......tp?/imgres

Imi este rusine sa ma duc la piscina, pentru ca lumea o sa rada de pieptul meu. M-am apucat de sala de 1 saptamana credeti ca imi va disparea, daca voi face sala?

1 răspuns:
| roxkiss a răspuns:

Am privit foto si am cit despre ce ai tu, eu am avut osteomielita, nu cred ca sala va actiona asa de repede.dar incerca ..si maninca multe proteine carene ou, peste, ca muschii sa creasca mai repede nau ce ride altii, poti sa porti un prosop pe deasupra, pe git ca sa vina in jos sa acopere, sau ia pe deasupra un maiou (yi ca nu vreai sa te arzi la soare)), in apa nu se va vedea ..nu trebuie sa-ti fie deloc rusine, nu e de ris, o poti trata? ce au zis doctorii?