| CipiA a întrebat:

Am o problema mare care nu poate fi rezolvata(o gura,, MARE")si aceasta problema ma baga in altele ...azi 16,02, 2016 m-am trezit vorbind la ora de mate (ma facuse nesimtit ca nu mi-am facut tema, si se legase de colegii mei care sunt paraleli cu ea dar cei mai buni la : desen heck-ing si muzica din clasa ) ca nu stiau dar pe ei nici nu ii intereseaza pentru ca fiecare are alt obiectiv in viata si acest obiectiv nu are legatura cu matematica... (da iar bat cimpii) Problema e ca profesoara fiind una de gen COMUNIST s-a enervat foarte tare si m-a amenintat ca nu ma mai trece si ca nu ma mai baga in bac (in acest moment obiectivul meu este de 12 clase, si bac-ul daca il iau bine daca nu nu ) ce sa fac sa nu mai stau cu morcovelul in C** ca nu ma trece(de invatat invat destul consider eu undeva in jurul notelor 5-6) dar profesoare e crazzy rau si ar fi in stare sa te lase in vara ca nu ii zici buna ziua pe strada. Am nevoie de ajutor, Multumesc anicipat

2 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Cumetre,si eu am facut la fel ca tine.
Stai linistit da' pune mana pe carte sa iei bacu'ca e groasa treaba fara.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Mie mi-a placut ce-ai facut.Ai actionat cu demnitate.
Pana la sfarsitul anului uita.Comunistii astia au memoria scurta.