| Lalala a întrebat:

Am o problema... mie imi place de un baiat si i.am zis asta in vara[de cand i.am zis nu prea a mai vb cu mine]dar acum mi-am schimbat id si l.am bagat s pe el si tot timpul ma baga in seama

ma place sau vrea sa isi bata joc de mine?crying

Răspuns Câştigător
| SmallSmile a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, dar uite parerea mea : Eu cred ca vrea sa vada ce fel de tipa esti, adica sa stie daca chiar esti data peste cap dupa el in asa fel incat sa zis din prima da daca o sa te intrebe daca vrei sa stai cu el.Nu stiu daca isi bate joc de tine sau nu, asta ar trebuie ca tu sa-ti dai seama sau daca nu poti incearca sa-i intri in joc. Dar nu te aventura prea adanc ca poate vei ajunge undeva unde poate nu va mai fi cale de intoarcere. Oricum daca iti place sfatu sunt multumita, daca nu, nu ma plang.
Oricum mult succes cu el Lalala

4 răspunsuri:
| Lalala explică:

SmallSmile o sa iti dau fundita dar daca iti dau din prima nu o sa mai primesc si alte raspunsuri... dar sigur o sa iti dau

| Lalala explică:

Da...stie ca e id meuwinking

| Isabella17 a răspuns:

Buna.Incearca sa vorbesti cu el cat mai mult si asa vei ajunge sal cunosti foarte bine.Si atunci poti hotara ce crede cu adevarat.
Roberta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai stie ca este al tau id-ul?