| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema, nu stiu pe cine sa aleg? Am o relatie de 2 ani love struck el este plecat din tara de 1 an de zile, m-am saturat sa il astept, tot timpul imi spune ca ma iubeste si ca vrea sa ne casatorim si eu il iubesc dar nu stiu ce sa fac, insa de ceva vreme a aparut altcineva in viata measad, iar noul baiat e langa mine si la fel si el mi-a zis ca ma iubeste. si nu stiu pe cine sa aleg, ce sa fac?
dati`mi si mie un sfat ceva. Multumesc!
PS: fara comentarii rautacioasebig grin

Răspuns Câştigător
| Irinna a răspuns:

Daca il iubesti pe cel cu care esti de 2 ani, clar ca ramai cu el.Gandeste`te ca el se gandeste la cine are sa se intoarca, stiu ca asteptarea este grea, dar, daca sunt sentimente eu spun ca merita. O sa va casatoriti si o sa fie langa tine, cand va veni in tara.
Cu baiatu care a aparut in peisaj, eu spun sa-l lasi, cu el nu sti niciodata cand se va termina si nu cred ca vrei sa suferi dupa 2 baieti(o data ca te paraseste baiatu care a aparut si odata ca nu trebuia sa te desparti de actualul).
Bafta si sper ca nu vei lasa distanta sa te desparte de actualu`!

4 răspunsuri:
| Aicilef a răspuns:

Serios.pe nici unul

| oz a răspuns:

Nu juca la 2 capete. Daca faci ceva cu unul, spune-i celuilalt.

| Cătălina_6063 a răspuns:

Buna esti in aceeasi situatie ca a mea si eu sincer nu am ales nici unu, eu zic sa il alegi pe cel care il iubesti tu mai mult

| CristineDelaruss a răspuns:

HII.
Îl iubeşti? Îl aştepţi. dar dacă nu poţi fără el, asta e. Da-i drumul, aman2 puteţi să vă începeţi o viaţă nouă!
Dar pune-l la încercare pe cel de lângă tine, deoarece aparenţele înşală.
Sper să fie totul bine, papa.