| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Prietenele mele sau comportat urit cu mine. Eu nu stiu ce sa fac acum. Nu vreau nici sa le vad dar imi trebuie ca sa ma ajute la temele la care nu ma descurc. Voi ce ati face in situatia mea? Va-ti face ca ati uitat totul si va-ti folosi de ele?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Le ignori si iti faci temele tu ca asa cu ajutorul lor nu o sa ajungi sa ai liceul scos.

| UbexFlo a răspuns:

Iti fac colegele tale temele? De ce nu iti faci tu singura temele si ce nu stii intrebi profesorii? Daca ele s-au comportat urat cu tine da-l cate"un sut in fund" la fiecare si rezolva-ti singura temele.

| MallyMahh a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa te duci frumos la ele si sa le intrebi daca ai gresit cu ceva.In caz ca nu te baga in seama, lasa-le in pace pentru un timp iar apoi(daca nu le-ai gresit cu ceva)sigur vor veni inapoi la tine.Nu te agita prea tare...+ ca, daca nu stii sa-ti faci temele(doar daca chiar nu stii) poti ruga pe altcineva sa te ajute caci acele fete nu sunt singurele persoane existente pe Pamant. happy

| tinaHd a răspuns:

Fa-ti temele singura si ignorale:*

| Ofiintă a răspuns:

Eu zic sa nu le mai bagi importanta. Te vei descurca si fara ele la temele de casa cu ajutorul parintilor sau daca nu iti poti lua profesor suplinitor care sa-ti explice o materie de exemplu mie nu mi-a placut niciodata matematica si am avut o profesoara de mate care ma ajuta dupa orele de curs la mate tongue. Desigur daca nu vrei sa se repete din nou faza cu prietenele tale vei proceda astfel!
Iti urez multa bafta.
pa, pa

| MuZIcaEuNDrOg a răspuns:

Parerea mea este sa o rogi pe mama ta, sau tatal tau sau bunici sau o ruda sa te ajute la teme, si ca ar trebui sa le ignori