| MadincaCristina a întrebat:

Am o problema si nu stiu ce sa fac, va rog ajutati-ma.Am o relatie cu un tip de un an jumate, dar acum..in ultima vreme ca jigneste, nu ii mai pasa.El nu sta in Romania, sta in Franta, si ne-am intalnit de 3 ori.Imi interzice foarte multe lucruri, Nu stiu ce sa fac.sa ma despart de el? Cum sa-i spun? Dau fundita

1 răspuns:
| Brunette67 a răspuns:

Hei. Nicio fata nu merita să fie jignica de un baiat. Si nici să faca ce zice "prietenul ". Eu cred că e mai bine să te desparti de el. teoretic e o relatie platonica dacă va vedeti super rar. Incearcă să fi sincera cu el, dar nu foarte dura. Si apoi ignora-l :d Eu iti urez multa bafta si te sfatuiesc că te iubesti mai mult si să ti langa tine persoanele care te iubesc. Sper ca anul 2014 sa iti aduca multe lucruri frumoase :*