| TokioFan a întrebat:

Am o problema si sa nu credeti ca sunt nebuna sau sa-mi dati raspunsuri stupide, sunt obsedata de Tokio Hotel, mai ales de KaulitzTwins, n-am cu cine sa-mi impartesc fanatismul, pentru ca toti ma urasc si nimeni nu vb cu mine pentru ca sunt fana TH, plang tottimpul pentru ca stiu ca nu o sai intalnesc niciodata (la Romania o sa vina cind o sa zboare porcii)si parintii deja ma cred ciudata...Help! Ce sa fac?

9 răspunsuri:
| Maothecat a răspuns:

Sa mergi la un psiholog care sa te ajute cu aceasta obsesie

| ostea a răspuns:

Nu trebuie să mai bagi în seama spusele celor din jurul tău.
Fă ceea ce îți place să faci dar fă cu cap.

| Rockingblack a răspuns:

Buna :]
esti exact ca mine,sunt obsedata de ei,dar uite acum ma simt mai linistita pentru ca o sa-i intalnesc.i-am intalnit pe fb,si pentru ca acum sunt in Germania, in loitsche, si ei vin petru vacanta si vor sa ne intalnim.nu te lasa influentata de ce spun cei din jurul tau.tu esti tu.nu`ti schimba opsesia pentru altii.:*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Rockingblack):

Chiar o sa'i intelnesti?laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Intalnesti*

| Anna483 a răspuns (pentru Rockingblack):

Da? serios? vreau si euuuuu love strucklove strucklove struck

| Rockingblack a răspuns (pentru Anna483):

Ia id meu byutzzza_nice57winking

| Alexandra_8759 a răspuns:

Sunt complet de acord cu tine cand am avut 14 ani am trecut si eu printr-o perioada asemanatoare tot cu Tokio Hotel, nu trebuie sa te lasi influentata de altii care te urasc din simplul fapt ca nu asculti acesi muzica ca ei. Recunosc ca nu am intalnit niciodata persoane care ma urasca din cauza asta insa daca esti fan adevarat (cum si cred ca esti) nu o sa pui la suflet persoanele care tin la tine te apreciaza pentru tine nu pentru muzica care o asculti.Cat despre obsesia cu fratii Kaulitz lasa timpul sa treaca si viseaza in continuare nimeni nu iti interzice asta happy

| Anna483 a răspuns:

Hei Bya Reall chiar asa? vreau si eu!