| DuțuAlex a întrebat:

Am o problema...Sunt a 7-a, iar cand eram intr-a 5-a, am ramas aceeasi clasa, dar au mai venit 7 fete noi si mi-a placut de o fata si am fost cu ea...cu dulcegari, etc pe care acum nu le-as mai face. dupa cateva luni nu am mai bagat-o in seama si ea nu a dat nici un "semn de viata", si nici eu nu am mai bagat-o in seama. BUN! Acum in a 7-a parca am simtit din nou ceva pentru ea, dar nu vreau sa par disperat dupa ea si incerc sa ma port frumos cu ea, apoi sa o tratez cu indiferenta cum am facut la toate, dar la ea nu merge din pacate. ce ma sfatuiti sa fac?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pai, daca ea nu te mai place cum a facut-o inainte, eu zic sa n-o fortezi. Poarta-te frumos cu ea, dar nu exagera cu atentia si astea.
Succes!