| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema vreau sa imi las plete, problema nu saunt parinti ca ei ma las ci diriginta mea de la soala imi tot zice sa ma tund ca ma tunde ia.
vreun sfat?
cum sa o fac sa ma lase?

4 răspunsuri:
| dicualex a răspuns:

Problema cu diriga? N-are cum sa te tunda ea, lasa-ti parul sa creasca, dar totusi de ce neaparat plete? As crede ca tot dupa disney channel te-ai inspirat laughing nu?

| anaciornei a răspuns:

Nu o baga in seama pe diriginta.ea nu are voie sa te tunda fara acordul parintilor.sa stii ca si eu am o diriginta cam proasta.deci stiu cum ebatting eyelashes

| anonim_4396 explică (pentru anaciornei):

Pai parinti sunt de partea ei ca nu am voie cu plete la scoala(daca la scoala nu am voie, nu am plete )decat in vacantewaiting
Si diriga nu mai spun e mai proasta ca..., o intereseaza si ce fac in timpul liber.

| anaciornei a răspuns (pentru anonim_4396):

In cazul asta...nu stiu ce sa faci... i'm sorrysad