| Maariaa a întrebat:

AM o problema. Vreau sa pun o melodia, mp3, intr-un power point 2007. Pun melodia si cand dau click sa trec la urmatorul slide se opreste. Am citit ca trebuie sa intru la slide show, la custom animation, dar eu n-am custom animation. NU gasesc nicaieri. AM incercat si sa pun timp la slide-uri si mergea, dar dupa ce am inserat melodia, slide-urile nu se mai derulau singure. Ma poate ajuta cineva? Fundaa:*

1 răspuns:
| Andrewn a răspuns:

Poate ca ai adaugat pe fiecare pagina muzica cand treci pe alta se opreste... poate trebuie s-o pun intr-un fel de " fundal"... Funda?