| Francesca17 a întrebat:

Am o prooblema TPU! Cum sa imi creaca parul mai repede! Orice raspuns un conteaza chiar si banal incerc orice am nevoie va rog :-(
Fundita

6 răspunsuri:
| Mihaela_3187 a răspuns:

Varianta naturala este sa piepteni parul in fiecare seara in toate partile cate un pic. In total sa-ti ia 10 min nu numai ca creste repede dar si natural.in sinea luiwinking Succes!

| Ozanaf a răspuns:

Ai mare grija de el. Spalal mai des dal cu masca cu balsam. Si piaptanal des.

| Biiiib a răspuns:

Dacă foloseşti placă,mai bine las'o pentru că nu te ajută neapărat să fii mai frumoasă, ci să îţi strici textura firului.Du'te in fiecare lună şi ia'ţi vârfurile, foloseşte un şampon pentru regenerare şi în rest ai rabdarehappy. Baftă:*.

| iuli_2345 a răspuns:

Floseste ulei de ricin asa iti creste am incercat si e ff ieftin in jur la 4lei

| FataFaraNume_1841 a răspuns:

Poti folosi sampoane speciale. Daca nu ti-ai tuns varfurile de mult timp s-ar putea sa nu-ti mai creasca pentru ca sunt tocite si parul nu mai creste.

| crissy99 a răspuns:

Parul iti creste repede daca il ingrijesti :sa-l speli cel mult de 3 ori pe saptamana(daca il speli de 4 ori pe saptamana se ingrasa definitiv), sa ti-l dai cu balsam dupa fiecare spalare, sa-ti tai varfurile parului odata pe luna! si sa-l piepteni de 3 ori pe zi...cam asa...succes!