| CrisBebewantlove a întrebat:

Am o relatiee de 1 an si aproape 4 lunii. Acum ne intelegem mai bine ca inainte, inainte existau certuri zilnicee. pe baza neincrederii unuia fata de celalalt happyCE CREDETI CA AR TREBUI SA MAI SCHIMBAM la relatie? credeti ca ea va mai continua? cat timp? Si mai e o faza e mai mic decat mine cu un an eu sunt a 8-a, el e a 7-a Eu o sa trec la liceu credeti ca se va schimba ceva?:-ss Exista sanse sa ne despartim din cauza ca nu mai sunt eu langa el sa-l vad ce face la scoala? Plzzzz urgeennt, raspp! Va multumesc.

4 răspunsuri:
| mirela07 a răspuns:

Off nu se stie nu stie nimeni daca va veti desparti dar sigur o relatie aare certuriwinkingdaca nu te certi intr-o relatie nu e relatie nu poate sa fie totul perfect.dar daca va iubit cu siguranta relatia voasta va continua.:happy daca tot vrei sa schimbi cv in relatie incearca sa fi tu genu ala de persoana care sai zica mereu cal iubeste si ca esti norocoasa cal ai sigur el va vedea cat de mult il iubiesti si totul va fi bine:*aveti grija de voiwinking

| lalalalala6323 a răspuns:

Eu zic asa : Daca ati rezistat 1 an si 4 luni si cu atatea certuri iar acum daca va intelegeti mai bine cred ca o sa dureze si mai mult relatia voastra! Si da se vor schimba niste lucruri cand tu vei fi la liceu acum depinde de voi daca alegeti sa aveti incredere unul in celalat sau sa va despartiti. funda?

| MloweyPryss a răspuns:

Da asa e, nu exista relatii fara certuri, nimic nu poate fi perfect! Deci eu una cred ca daca va iubiti atat de mult si aveti incredere reciproca nu va exista nicio problema intre voi!

| CrisBebewantlove explică:

Mirela07 multumesc ft mult:*