| dydy1992 a întrebat:

Am o revista pentru sunphoto! Si as vrea sa imi ziceti idei pentru cadouri(gen orar...bla bla) Si niste link-uri de reviste daca aveti(cu pagina de cadouri desigur) + cum se face... thinking

[P. s: Sa nu uit, dau funda!winking]

1 răspuns:
| Pudi2Pantofi a răspuns:

Pei daca tu vrei sa o editezi poti da ca cadou un puf micut pentru telefon,creioane colorate si diferite forme,strugurele,poze cu noul serial nini,sau cu vedete, abtibilduri, http://justinbieber.shop.bravadousa.com/.......html(Sper ca ti-am fost de ajutor)