| rox_6398 a întrebat:

Am o rochita scurta in carouri negre, gri inchis si rosii... pot s`o iau cu dresuri gri deschis?

Răspuns Câştigător
| anOnimăăăă a răspuns:

Eu cred ca s`ar potrivi de minune... Daca ai lua un dres negru ar predomina prea mult culoarea neagra, si cu unul culoarea pieli nu ar arata chiar bine. In schimb un dres gri la rochita ta (care are si carouri gri), e perfect si daca incaltarile sunt negre. Sper ca te-am ajutat happy

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Depinde ce pui in picioare, dresurile ar merge cu rochita

| Selena54 a răspuns:

Ih ihh. dupa parerea mea.ar merge mai bine nergre sau una din culorile de pe rochie. dar daca e ca si culoarea de pe rochie.sa incerci sa fie cat mai apropiata de nuanta ei big grin

| anca_2642 a răspuns:

Da. cred ca merge... dar cred ca mai bine iei o pereche de dresuri negre. Eu asa cred ca vine cel mai bine :*