| shtephie a întrebat:

Am o rokie tourquoise pentru banket!
Cum am as putea sa ma makiez ( ce fard de pleoape as putea folosi)?

3 răspunsuri:
| rebb a răspuns:

Roz/mov pal sau un gri metalic dar mai subtil. Iti poti face vestitii smokey eyes. Merg la oricehappy.

| madaluhsha a răspuns:

Uite aici uh link care l-am gasit pe TPU :D http://www.imaginelife.ro/frumusete/moda/machiajul_ochilor/. Distractie placuta. Sa arati ca o printesa:)

| AidaAmaranta a răspuns:

Roz, dar nu un roz din ala urat, asa mai simplu.asa,poti sa-ti faci DACA VREI un pic de contur la ochi.
Gata! Esti deja frumoasa