| mynutza_9455 a întrebat:

Am o rugaminte. Raspundeti doar daca puteti sa ma ajutati. Eu am 1 cont webkinz cu 2 animalute cu abonament de lux. o foca si un catel. La foca am folosit abonamentul (care a expirat azi) iar la catel, mama mi la aruncat pentru ca erau prea multe foi si a crezut ca nu imi trebuie. Va rog aveti abonament de lux nefolosit, dau fundite la cine ma poate ajuta si raspund la intrebarile aceluia cu raspunsuri chiar ajutatoare!

2 răspunsuri:
| tl34 a răspuns:

Draga mea acum o luna eram si eu innebunita de webkinz dar sunt multe chestii in viata care sa te interezese asa ca bafta si noroc in viata!

| KatVonT a răspuns:

Http://webkinzromania.blogz.ro/index.htm Daca joci webkinz puneti blogul acesta la favorit. Il am si eu si pot spune ca ma ajuta cu adevarat. Chiar daca e la inceput, blogul adauga cele mai noi informatii oficiale webkinz, in limba romana. ^-^