| dulc3'maria a întrebat:

Am observat ca daca vreau sa sterg un comentariu la hi5 la poza pe care m-i le-a lasat cineva nu mai pot.asa e acum? aiurea...astept raspuns plss sa stiu sa il pun pe privat merci mult puplove struck:*

Răspuns Câştigător
| Zâmbărici a răspuns:

Ba sigur ca poti ...intri la profil, si unde scrie acolo numarul de comentarii la fotografii(ex:1323 cimentarii la fotografii)si acolo iti apar toate comentariile la poze...

happy

3 răspunsuri:
| Zâmbărici a răspuns:

Auzi la mine "cimentarii"laughinglaughingscuze comentarii blushing

| Zâmbărici a răspuns:

Ba sigur ca poti ...intri la profil, si unde scrie acolo numarul de comentarii la fotografii(ex:1323 comentarii la fotografii)si acolo iti apar toate comentariile la poze...

happy

| dada a răspuns:

Ba poti... te duci la profil si la tabelul cu comentarii la fotografii intri. cauti comm. si il stergiwinking

pup