| mihai1997 a întrebat:

Am oprit pe facebook sa nu mai postez..cat timp am aceasta interdictie?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ca să afli răspunsul, intri la Setări (Settings)→ Panoul de asistență (Support Dashboard), iar acolo vei afla motivul, cât și perioada de interdicție. Ai grijă, dacă mai repeți greșeala, contul îți va fi suspendat definitiv.

1 răspuns:
| Larisa_Borcau_1995 a răspuns:

Intrebarea mea este de ce ai primit interdictia? in mod normal iti apare si in cat timp vei putea reincepe activitatea\ postarile happy