| anonim_4396 a întrebat:

Am pantofi animal print, pantaloni scurti negrii. Ce as putea sa imi iau sus? Sau ar merge mai bine cu pantaloni scurti de blugi?puppy dog eyes ajutati-maaa! :*

Răspuns Câştigător
| DennySa660 a răspuns:

Si crem merge foarte bine:X

9 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Un tricou alb.
Albul merge cam la orice, si este si la modawinking.

| Dianaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru ϟkatεVaηϟ):

Alb nu prea merge cu animal print, parerea mea thinking Dar am sa incerc, poate tot la crem raman :* Multumesc mult big hug

| DennySa660 a răspuns:

Un maieu/tricou de culoare negru/alb/gri/roz/rosu(parerea mea)

| Dianaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru DennySa660):

Crem nu ar merge? thinking Pantofi animal print + pantaloni de blugi (scurti) si maieu crem?batting eyelashes

| Dianaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru DennySa660):

Cred ca am sa raman la crem happy :* Multumesc mult! :*

| DennySa660 a răspuns (pentru Dianaaaaaaaaaaaaaaaaaa):

Si crem merge foarte bine:X