| lary17 a întrebat:

AM PARU lug si as vrea sa ma tund. Ce tunsori se folosesc anul asta pentru parul lung...

Răspuns Câştigător
| Puiutz a răspuns:

Buna.eu zic sa nu-l tai:(. uite in cate feluri il poti face http://www.lyla.ro/......rticol.php e prea frum:x.
bye bye:)

4 răspunsuri:
| Ralux a răspuns:

Cauta pe netbig grin si eu vreau sa ma tund azi bob...
am cautat multe coafuri pe net si am cerut parerea si prietenilor mei...
winking

| BUBULINA a răspuns:

Pacat
din lung se face scurt dar din scurt nu se face lung
mai gandeste-te, eu am parul scurt si l-as vrea lung
o sa iti para rau

| sigmanet a răspuns:

E pacat sa te tunzi, dar tu decizi. Altii nu au par si altii au prea mult. Cat despre tunsori, mai lasati moda si incercati sa fiti originali. Cauta sa te tunzi cum crezi ca-ti va sta bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce forma a fetei ai? dai un google si afli poate ceri si in catalog de la salon.