| anonim_4396 a întrebat:

Am parul cu foarte mult volummm.sad cateodata arata super dar uneori vreau sal` am drept sad ce sa fac sa am parul drept fara placa sad am folosit`o d ecateva ori si imi arde parul straight face adic il face aspru sad cum sa fac?

2 răspunsuri:
| βǿβǿ a răspuns:

Cand iti speli parul usucal putin cu prosopul dupa aceea piaptanal drept si usucal dupa aceea cu uscatorul
mie imi merge
dar am parul drept si fara sa mi-l intind cu placa si fara sa fac asta
speri sa iti fie de folos

succes

| magda_2805 a răspuns:

Pai daca vrei sa iti mai scada din volum incearca sa mergi la un coafor si ti l fileaza si o sa il ai mult mai subtiat.incearca sa folosesti un sampon pentru par drept sau un balsam sau masca.