| alexaalexandra a întrebat:

Am parul deteriorat, tocit la varfuri, nu e deloc fin cu toate ca-mi dau cu ulei de par special pentru parul meu.ma spal cu syoss.acum un am am pus niste suvite pe bigudiuri (mare prostie am facut) si acum suvitele acelea au ramas ondulate si se infoaie parul foarte rau.are mult volum... aveam un par asa frumos si drept si lucios si l`am stricat de tot.
ce pot face sa fie din nou drept, lucios... fara volum? in afara de a`l indrepta cu placa pentru ca nu am si nici nu ma lasa parintii.
multumeschappy

2 răspunsuri:
| deea_3117 a răspuns:

Eu cred ca un tratament la salon...sau daca vrei unu acasa o masca cu ustoroi cred ca e cel mai bun

| Andra_3307 a răspuns:

Pai nu sunt experta
aprob rasp. lui Deea dar poti sa iti tai din varfuri, si sa folosesti un sampon sau balsam pentru par cu volum sau fileazal
nu este asa bine sa il filezi mai poti sa te tunzi un pic dar nu stiu cm vrei