| DianaAndreea90 a întrebat:

Am parul lung si pufos...asa este pana la fund eu a-si vrea sa ma tund adica sa il am asa http://www.danielacrudu.cvedete.net/......onda-1.jpg asi putea? sa il am asa?

4 răspunsuri:
| Deeiu a răspuns:

Daaaalove struck`
Trebuie doar sa gasesti un/o cuafez/a priceputa, care stie ce-ti dorestiwinking
Frumoasa rau "freza"love struck`

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, poti sa il ai asa. Dar trebuie sa ii explici bine coafezei ce vrei.

| Lora_6439 a răspuns:

Ai putea sa ti-l tunzi asa in scarite. Dar nu stim cum arati tu (constructia fetei) ca sa iti spunem daca iti va sta bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu in locul tau nu m-as tunde, abia astept sa am si eu parul mult mai lung decat il am acumhappy