| blue95 a întrebat:

Am parul ondulat si sa fiu sincera il urascstraight face. nu e nici scurt nici lung.As vrea niste sfaturi sa il indrept eu singura, nu la coafor dar imi e teama de placa, pentru ca il arde.stiti ceva remedii?straight face Pe net nu am gasit cine stie ce.mersi >big grin

4 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

oh go on Toate fetele sunt nemultumite de ceea ce au si mereu vor vrea ceva ce le lipseste.Eu zic sa inveti sa te bucuri ca ai un par ondulat! Din punctul meu de vedere e mai frumos un par ondulat: e diferit, are mai mult volum si aranjeaza mai frumos fata. E frumos sa ai si parul drept, doar ca fetele care au un astfel de par se confrunta deseori cu problema ca il au prea lins si fara volum!
Concluzia: bucura-te ca ai un par frumos si nu mai incerca sa il schimbi caci o sa il strici! (Daca vrei neaparat sa il intinzi, singura metoda e sa foloseti placa... dar chiar merita? )

| Catalin_7971 a răspuns:

Sorry da singura solutie e placa!

| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

Usuca. l cu o perie si cu uscatoru'

| FeelTheMusic a răspuns:

Exista un fel de masca pentru par care ti-l indreapta