| anonim_4396 a întrebat:

Am parul pana la jumatatea spatelui si e filat tuns in toate marimile.imi place cum arat asa e saten deschis la varfuri.breton drept pe o parte lung pana la obraz,cum sa il mai coafez? as prefera sa il coefez desfacut, nu cred ca m-am exprimat foarte complex dar sper ca intelegeti ce vreau sa zic. idei? funda!

2 răspunsuri:
| MariannaS a răspuns:

Http://www.odnoklassniki.ru/profile/557474035439/photos
uite aici alege si tu ceva. apoi imi scrii si iti trimit link-ul pe youtube cum se facee ceea ce tu ai ales

| jojojojome546 a răspuns (pentru MariannaS):

Nu merge ca trebuie sa ma loghez dar chiar eram curioasa!