| anonim_4396 a întrebat:

Am parul saten inchis si vreau sa ma fac blonda. Am fost la salon si mi-a zis ca trebuie sa ma decoloreze pentru a obtine culoarea dorita. Intrebarea mea este : voi v-ati decoloarat vreodata parul? si daca da, chiar asa de rau va arata dupa aceeastraight face?

Răspuns Câştigător
| stefanianegru a răspuns:

Si eu am avut parul brunet,nu saten inchis! m am decolorat acum o luna cu pudra decoloranta de la Bess, rezltatul = saten deschis,bine, varfurile erau ceva mi inkise, si nu mi a placut, m-am vopsit eu saten mai inkis.Acum o saptamana am fost la un salon sa ma tund si am cerut si ceva suvite, au iesit blondehee hee le a vopsit dupa cu un blond cenusiu mai inchis.Sunt fff multumita de rezultat,desi acasa nu as mai incerca sa ma decolorez, nu mi sa uscat parul chiar deloc, dar nu a iesit uniform culoarea...asa ca itz recomand un salon, merit banii, stiu ei ce sa itz faca sa nu ti-l ardahee hee :* bafta!

4 răspunsuri:
| DianaAndreea90 a răspuns:

Si eu sunt satena deschis la par. si a-si vrea sa ma fac blonda dar mi-e frica sa il decolorez ca il ard rau si se apare tocit sad

| alinusha_3141 a răspuns:

Nu mi l-as decolora in viata mea pentru ca si mama mea a facut-o si acum are parul fff ars si trebuie sa se tunda scurt...sad

| Girl a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa iti decolorezi parul cu ceai de musetel...e cel mai bun:*:*:*:

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Până în prezent nu mi-am schimbat culoarea părului, o am pe cea naturală, deocamdată!
Pa, pa.