| Gabitzooo a întrebat:

Am pe metin4you un caracter numit Chou si am inel de logodna si un inel pentru mire(din prima casatorie la care mirele m-a parasit chir la altar) rochie flori dar nu am mire Cei care se joaca si vor sa se casotoreasaca cu mine sa ma anunte Am nivel 47 Razboinica

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am lv 48

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreaua sa ma casatoresc cu tine am un razboinic de lv50
ma cheama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau eu am lv 48 vino

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ajut eu sunt gm da nu pot ca am multe amante laughing si nu pot sa ma casatoresc cu una de 47 sorry eu am doar cu 86 96 95 si 88 amantele mele nu vine bine gm cu una de 47 sorry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da vreau sa ma csatores am level 72 ma cheama LUIGII3 si am tot pe mine +9

| Dydi_1087 a răspuns:

Te'as fi ajutat eu daca nu eram tot femeiesad