| brunett3 a întrebat:

Am PhotoInstrument dar la sfarsit cum pot salva?
K imi zice sa bag nu stiu ce adresa de email si nu stiu ce cod x(x( sad.
Funda sad

3 răspunsuri:
| apalipis a răspuns:

Iti arata ceea ce iti arata pentru ca l-ai downloadat si nu cumparat.
Cea mai eficienta cale este sa faci screen cu photoscape la poza.
Daca nu ai cumparat photoinstrumentul, nu ai cum sa salvezi pozele^^.

| Oanaa_7955 a răspuns:

Trebuie sa ai photo scape...sh dai screen capture. dp capture full screen sh dp crop... Funda?

| addictedg a răspuns:

Si eu am aceeasi problema.Fa print screen apoi da-i paste in paint si decupeaz-o. Sper ca te-am ajutat. tongue