| IateyourCookie a întrebat:

Am postat un video pe you tube...cum pot sa il sterg... mersi PROMIT funda :X

Răspuns Câştigător
| AG a răspuns:

Buna
1. Intri pe youtube
2. dai click pe numele tau, dreapta sus.
3. dai pe "my videos"
4. selectezi clipul dorit
5. dai "delete"

3 răspunsuri:
| BadBoyCristy a răspuns:

Nu se poate sterge, e o masura de-a lor ca sa aiba cat mai multe videouri. Sorry, asta-i politica lorsad.

| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Da clik pe numele tau de pe youtube si dupa aia my videos.
Si dai delete.
Pa, pa.

| aladestept a răspuns:

Ce iti zic acum e 100% cum fac si eu deci te rog funda
intrii pe youtube si te conectezi, revii pe pagina initiala si sus in dreapta in colt apare numele canalului tau ex:qwerty123 dai click pe el si dedesubt iti va aparea un mic meniu, dai click pe my videos, gasesti cel pe care vrei sa-l stergi si are acolo un saptiu unde bifezi, dupa ce ai bifat (bifezi doar in fata la video) scrie undeva sub topicul mare "My Uploaded Videos" Delete. Dai click si gata