| BillK1 a întrebat:

Am poze cu câteva prietene pe hi5 și ași vrea sa fac un album in care sa am doar pozele lor adică sa nu fie amestecate cu pozele mele happy.
Pot sa le` mut într`un album fără sa le șterg?
Funda!love strucklove struck

Răspuns Câştigător
| Twp3w a răspuns:

Da se poate simplu dai pe album si apare ceva cu o sageata dai pe aia si apare unde vrei sa trimiti poza adica in ce album :*

1 răspuns:
| ascovit a răspuns:

Apesi pe o poza. apoi dai mai sus langa >inapoi la profil > albumele mele > fotografiile lui. dai pe fotografiile mele
o sa iti arate pozele. ti mouse-ul pe o poza fara sa apesi si o sa `ti apara un cos de gunoi in dreapta si altceva in stanga. dai in stanga si o sa iti zica: mutare imagine in al album. alwgi albumul si gata