| masly a întrebat:

Am preten de 7 luni ne intelegem foarte bine dar ma enerveaza la culme Cu unele faze, pe mess sta mai des pe id meu ca mine. pe hi5 iar mi le modifica toate asa cum i place lui.nu mai am nimic cum ar veni original, a meu, asa cum imi place miecryingcryingcrying
Cum sa il fac sa inteleaga ca nu e bine?

8 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Spune-i ce te deranjeaza, direct si fara ocolisuri. Asa trebuie sa fie o relatie normala. Daca se supara inseamna ca ti-ai ales gresit omul.

| catthshshshs a răspuns:

Nu inteleg de ce ii dai voie sa intre pe idurile tale.Prietenie, prietenie, dar nu e bine asa.In definitiv fiecare are preferintele lui si ele nu pot fi impuse. Vorbeste cu el spune-i ce te deranjeaza.Nu trebuie sa iti controleze viata, nu il lasa.

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Asa eram eu cu prietenul, eu mai intram dar intra si el, mai mult pe id... si ne cam certam ca ba ziceam eu ca ii intra fufe pe id ba pe hi5 smug si asa ne-am schimbat parolelelaughing)...adica eu nu ca stiu ca nu intra el si-a schimbat-o`, dar avem incredere unu in celallat, ca si cand sunt pe la el sta pe mess si nu prea vb cu nimenihee hee) si pe hi5 mai intru cand sunt pe la el. poate nu are incredere in tinethinking

| Georgix a răspuns:

Perfect de acord cu Luiza.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca poti intra si u pe ale lui. fa si u modificari exact cum a facut el.sa vada si el cum e sa-i schimbi poza de la hi5 sau avatar(exemplu)...happy. eu asa as face.succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce i-ai zis parola? Daca nu ai incredere in el...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate vrea sa nu fii agatatahappy

| mariusciocan a răspuns:

Fetele au dreptate. Faptul ca e prietenul tau nu inseamna ca e si seful tau sau supraveghetorul tau. Inseamna ca nu are incredere in tine. si tu ar trebui sa iei masuri