| IovanutAlin a întrebat:

Am prins pesti din vale... ei ce mananca? nu vreau rasp gen: ce se gasesten vale...

Răspuns Câştigător
| misteryo50 a răspuns:

Pai ai putea sa faci bilute de mamaliga si sa le arunci in apa, bilutzele sa fie foarte mici, ai mai putea sa le faci bilute din paine, mai mananca viermi, poti cumpara viermi de la un magazin pescaresc... Sper ca ti-am fost de ajutor happy

2 răspunsuri:
| Zx99 a răspuns:

Mamaliga in bucatele mici miez de paine in bucatele mici malai

| blackbutefly a răspuns:

Pai depinde ce fel de pesti sunt happy dar probabil mananca muste sau paine sau rame nu prea stiu adica nu ma pricep la pestilaughing