| mirelalola a întrebat:

Am proble cu transpiratia minilor, mama spune ca va trece cu anii dar eu nu mai suport, cine stie vreo metoda am auzit ca ceva cu frunze de nuc dar nu am incercat, primiam pastile homeopatice dar nu m-au ajutat, cine are asemenea probleme si stie o metoda de rezolvat, la picioare e aceiasi poveste si ma maninca vara si imi apar ceva bubite rosii, nu mai suport ajutatioma!?

3 răspunsuri:
| MissDyDee a răspuns:

Ia-ti niste pudra de la farmacie..la mine merge...eu ma dau pe picioare si numai transpiri... cel putin nu ca un purcel ci in limita bunul simtblushing. din cate stiu e valabil si pentru maini deci ar trebui sa mearga. e pana in 10 lei la farmacie un tub de pudra de bebelusi sau antisudorica nu conteaza de care ca si aia pentru bebei are efecte antisudoricehappy

| mirelalola explică (pentru MissDyDee):

Am incercat dar tine pina la 10 min maxim

| MissDyDee a răspuns (pentru mirelalola):

Atunci chiar nuj..intreaba si tu la farmacie vezi daca exista solutii ceva care sa te ajutethinking ...chiar nu stiu alta varianta..imi pare rau:-s